Produkty / Systemy Inteligentny Dom

TWÓJ INTELIGENTNY DOM Z SOMFY !

Inteligentny dom posiada nowoczesne systemy i technologie zwiększające bezpieczeństwo i komfort mieszkańców !

Inteligentny dom pozwala wprowadzić oszczędność w domowym budżecie oraz sterować za pomocą tableta czy smartfona wszystkimi zintegrowanymi urządzeniami.

System inteligentny, współpracując z czujnikami ruchu, może każdorazowo gasić światło po stwierdzeniu, że w pomieszczeniu nikt już nie przebywa. Zawsze po otwarciu okna bądź drzwi tarasowych, wyłączy wentylację mechaniczną i klimatyzację. Na czas snu, wyjazdu do pracy i szkoły, albo na dłuższy urlop – obniży temperaturę w pomieszczeniach oraz odłączy od sieci elektrycznej zbędne urządzenia. Zapobiegnie też np. marnowaniu wody, bo system automatycznego nawadniania nie włączy się jeżeli niedawno padał deszcz.

BEZPIECZEŃSTWO
W razie pożaru czy zalania systemy inteligentnego domu powiadomią odpowiednie służby ratunkowe, a kiedy pojawi się nieproszony gość system aktywuję ochronę Twojego domu. Rolety opuszczą się i automatycznie zapali się światło.
OSZCZĘDNOŚĆ
System współpracując z czujnikami ruchu, wyłączy niepotrzebne źródła światła, wyłączy klimatyzację gdy otworzymy okno bądź drzwi tarasowe. Zintegruj ogrzewanie ze sterowaniem rolet, a wtedy dzięki czujnikom Twój dom maksymalnie wykorzysta promienie słońca do ogrzewania wnętrza.
WYGODA
Systemy wyręczą Cie w codziennych czynnościach bazując na scenariuszach, które ustalisz według swoich potrzeb.
PODGLĄD
Dzięki kamerom możesz z łatwością monitorować swój dom, a zdarzenia nagrają się automatycznie.


INTELIGENTNE ROZWIĄZANIA DLA TWOJEGO DOMU

System TaHoma
Więcej >
System Connexoon
Więcej >
Powrót
© Wszelkie prawa zastrzeżone DREWBOX 2018 Polityka prywatności