Produkty / Systemy alarmowe

DLA BEZPIECZEŃSTWA I OCHRONY TWOJEGO DOMU !

Zajmujemy się projektowaniem, instalowaniem oraz konserwacją wszelkiego typu systemów sygnalizacji włamaniowej i napadowej.

Posiadamy szeroką ofertę produktów z tej kategorii w celu stworzenia instalacji alarmowej odpowiadającej indywidualnym potrzebom – czujniki alarmowe, detektory ruchu, czujniki czadu, systemy sygnalizacji pożarowej oraz najróżniejsze systemy alarmowe – przewodowe oraz bezprzewodowe.

Doradzamy jak skutecznie ochronić obiekt z zewnątrz, włącznie ze strefą wejścia do budynku. Integrujemy systemy alarmowe z systemami automatyki budynków: sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem, klimatyzacją, automatyką bram i rolet. Oferowane przez nas systemy można kontrolować zdalnie poprzez aplikacje za pomocą smartfonów.

Sprawny i prawidłowo działający system alarmowy zapewnia wysokie poziom bezpieczeństwa oraz skutecznie odstrasza nieproszonych gości. Monitoring wizyjny a inaczej telewizja przemysłowa pozwala na obserwację oraz na rejestracje obrazu z odległości, za pomocą kamer. Czujniki gazów wykrywają niebezpieczne stężania oraz wcześnie alarmują otoczenie o zagrożeniu.

SYGNALIZATOR ALARMOWY
Sygnalizator alarmowy służy do informacji o włamaniu lub jego ewentualnej próbie. Działa poprzez emisję dźwięku o niskiej częstotliwości, który rozprasza działania włamywaczy, oraz przeszkadza w ich szybkim działaniu. Sygnalizatory powinno się rozmieszczać w różnych punktach domu i jego otoczenia.
CZUJNIK RUCHU PIR
Czujki ruchu PIR, czyli pasywnej podczerwieni. Działanie czujek PIR, polega na analizowaniu temperatury w widzianym przez nie obszarze i reagowaniu na wszelkie zmiany tej temperatury. Pojawienie się intruza w obszarze działania pola czujki, odebrane zostanie przez nią jako zagrożenie i spowoduje uruchomienie alarmu.
MONITORING
Monitoring to idealne rozwiązanie dla osób, które od systemu wizyjnego oczekują bardzo dobrej jakości obrazu i precyzyjnego odtworzenia najdrobniejszych szczegółów. Dzięki tej technologii można w wygodny sposób obserwować wybrane obiekty.


KAMERY

Kamery to jeden z najważniejszych elementów systemu monitoringu. Jeszcze do niedawna popularne były kamery czarno-białe. Obecnie w systemach telewizji przemysłowej wykorzystuje się wysokiej jakości kamery kolorowe z przetwornikami CCD. Kamery te cechują się wysoką czułością oraz dobrą jakością obrazu. Coraz popularniejsze stają się także kamery HD oraz kamery IP, które umożliwiają rejestrację obrazu z rozdzielczością nawet kilku MPx.

Odpowiednio dobrane kamery mają wpływ na efektywność całego systemu monitoringu. Dlatego przed zakupem należy zadać sobie pytanie: co kamery mają obserwować i w jakich warunkach oświetleniowych mają pracować.


WIDEODOMOFONY

VIDOS to niezawodne, nowoczesne systemy wideodomofonowe, które charakteryzują się najwyższą jakością i nowoczesnym wzornictwem. Dostarczamy systemy dla domów jednorodzinnych oraz rozwiązania dla budynków wielolokatorskich. Naszymi odbiorcami są specjalistyczne firmy z branży elektronicznych systemów kontroli dostępu i zabezpieczeń.

Osobiście uczestniczymy w procesie wprowadzania wszelkich innowacji i udogodnień, które ułatwią użytkowanie produktów VIDOS. Wraz z postępem technologicznym wprowadzamy zmiany i udogodnienia w naszych urządzeniach. Rosnące potrzeby użytkowników są dla nas motorem do wprowadzania innowacyjnych rozwiązań.
Zobacz katalog

ALARMY

Systemy alarmowe stanowią najważniejszy i największy segment produkcji firmy SATEL. Dzięki szerokiej gamie dostępnych urządzeń poszczególne rozwiązania można łatwo dopasować do charakterystyki i wymagań zabezpieczanego obiektu.

W ofercie produktowej znajdują się urządzenia zróżnicowane pod względem funkcjonalności i zastosowania: od prostych modułów przeznaczonych do szybkiego montażu, aż po zaawansowane centrale łączące funkcje alarmowe z automatyką i kontrolą dostępu.


MODUŁY

Moduł Micra
Więcej >
Moduł Perfecta
Więcej >
Moduł Versa
Więcej >
Moduł Integra
Więcej >
Powrót
© Wszelkie prawa zastrzeżone DREWBOX 2018 designed by DotRed Polityka prywatności